Ketamina

Ketamina jest środkiem znieczulającym, z powodzeniem stosowanym na całym świecie na sali operacyjnej, w znieczuleniu pediatrycznym, w służbach ratunkowych. Została wpisany na listę Leków Podstawowych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jako część ruchu rave, ketamina została po raz pierwszy użyta jako narkotyk imprezowy. Kilka lat temu okazało się, że napary z ketaminy mają doskonałe zastosowanie medyczne poza anestezjologicznym. W niskich stężeniach można bardzo skutecznie leczyć niektóre choroby psychiczne, a także przewlekły ból jak i uzależnienie od kokainy. W tej formie stosowania ketamina od lat jest nieodzowną częścią naszej praktyki.

Ketamina

działa na ośrodkowy układ nerwowy, a dokładniej: działa jako antagonista receptora NMDA Wykazano jednak, że ketamina jest nie tylko szybko działającym antydepresantem i środkiem przeciwbólowym, ale także jest niezwykle skuteczna w leczeniu uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

Wstrzykujemy ketaminę za pomocą precyzyjnych pomp przez 40 minut. W tym czasie pacjent jest monitorowany przez sprzęt i personel jak na oddziale intensywnej terapii, za pomocą ciągłego EKG i pulsoksymetrii.


© 2022 NEW LIFE stopkokaina.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Klinika leczenia uzależnień od kokainy Szczecin, leczenie uzależnienia od kokainy.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin